XXIII. Moson Megye Színjátszó Talákozó

Május 11-én délelőtt 10 órakor kezdődik a XXIII. Moson Megye Színjátszó Találkozó versenyprogramja a Flesch Károly Kulturális Központban. Az ünnepélyes megnyitó után délelőtt 5 produkciót nézhetnek meg az érdeklődők. A délután fél 2-kor folytatódó programban további 5 amatőr színjátszó mutatkozik be. Május 12-én reggel 9 órakor 8 produkció mutatkozik be. Az ünnepélyes eredményhirdetésre, valamint az országos minősítések átadására délután 2 órakor kerül sor. A versenyprogram látogatása ingyenes, minden érdeklődő színházbarátot szeretettel vár a rendező Mosonmagyaróvári Kulturális Egyesület.

Előzetes forgatókönyv

XXIII. Moson Megye Színjátszó Találkozó, 2013. május 10-12.

(2013. május 2-i állapot)

 

A rendezvény helyszíne: Flesch Károly Kulturális Központ, Mosonmagyaróvár

Szervező: Mosonmagyaróvári Kulturális Egyesület

Május 10. (péntek)

18,00 óra: a nagyszokolyi Operett Amatőr Színjátszó Egyesület előadása

                       Huszka-Martos: Lili bárónő (operett) – 150 perc

                       Rendező: Fegyveresi Anikó

Május 11. (szombat)

08,00-10,00: Bejáró próbák

10,00 óra:  Ünnepélyes megnyitó (dr. Nagy István polgármester, Nagy Sándor elnök)

10,10 óra:  Bemutatók

     Éjjeli Pávaszem Színjátszó Csoport, Hajdújárás (Szerbia)                               45 perc

     Károlyházi Kabaré Társulat, Károlyháza                                                             15 perc

     DINO Színpad, Győr                                                                                              20 perc

     SZÍN-VILÁG Színpad, Győr                                                                                    20 perc

     Rába(p)ART Társulat, Ikervár                                                                               30 perc

12,15 óra: Szakmai tanácskozás

13,00 óra: Ebéd

13,30 óra: Bemutatók

     Soltis Lajos Színház, Celldömölk                                                                         60 perc

     MASZK Egyesület, Mezőkövesd                                                                          60 perc

     Vándorok Színjátszó Csoport, Nagykároly (Románia)                                     45 perc

     Pupillák Színjátszó Csoport, Kecskemét                                                            30 perc

     Reményik Suliszínház, Szombathely                                                                  40 perc

18,00 óra:  Vacsora, szállásfoglalás

19,00 óra: Szakmai tanácskozás

20,30 óra:  Szabadprogram

Május 12. (vasárnap)

8,00 óra:        Reggeli (a szálláshelyet teljesen ki kell üríteni és át kell adni a gondnoknak)

8,00–9,00: Bejáró próbák

9,00 óra:        Bemutatók

      Lébényi Színjátszók, Lébény                                                                               15 perc

     Szó és Kép Színpad, Pápakovácsi                                                                        30 perc

     REPLAY Színpad, Győr                                                                                           30 perc

     Fókusz Gyermekszínpad, Dunaszerdahely (Szlovákia)                                    25 perc

     Tekergők Színjátszó Csoport, Nyárasd (Szlovákia)                                           25 perc

      Fókusz Diákszínpad, Dunaszerdahely (Szlovákia)                                           25 perc

      Vadvirágok Színjátszó Csoport, Győr                                                                20 perc

     Proscenion Drámaszínpad, Budapest                                                               70 perc

13,30 óra:  Ebéd

14,00 óra:  Ünnepélyes eredményhirdetés, díjátadás

14,30 óra:  Szakmai tanácskozás

15,30 óra:  Hazautazás

Honlapkészítés - Design - Programozás - Hosting