Városi Vers és Prózamondó verseny


Szervező: Haller János Általános Iskola, Szakközépiskola és Szakiskola
Zsűri: Sárköziné Kollarits Edit, Dr. Kisné Németh Éva, Bérci Csaba

2015. április 9.

VERS KATEGÓRIA

Az 1-2. osztályosok helyezése
1.    hely Árvai Botond (Piarista Általános Iskola)
2.    hely Losonczi Leila (Haller János Általános Iskola)
3.    hely Lobitz Adél (Bolyai János Általános Iskola)
Különdíj: Tóth Gréta Alexandra (Fekete István Általános Iskola)

A 3-4. osztályosok helyezése
1.    hely Molnár Tiara (Haller János Általános Iskola)
2.    hely Kulacs Kristóf (Móra Ferenc Általános Iskola)
3.    hely Dohány Zsófia (Fekete István Általános Iskola)
Különdíj: Kurucz Hanna Boglárka (Bolyai János Általános Iskola)

PRÓZA KATEGÓRIA

Az 1-2. osztályosok helyezése
1.    hely Markó Milán (Bolyai János Általános Iskola )
2.    hely Bozi Zalán (Haller János Általános Iskola)
3.    hely Kluiber Ajna (Móra Ferenc Általános Iskola)
Különdíj: Kovács Dóra Anna (Piarista Általános Iskola)

A 3-4. osztályosok helyezése
1.    hely Papp Ágoston Lőrinc (Ujhelyi Imre Általános Iskola)
2.    hely Szabó Barnabás (Móra Ferenc Általános Iskola)
3.    hely Vizsy Dorina Napsugár (Bolyai János Általános Iskola)
Különdíj: Ágoston Eszter (Ujhelyi Imre Általános Iskola)

2015. április 10.

VERS KATEGÓRIA

5–6. évfolyam helyezése
1.    hely    Bóta Alexandra ( Haller János Általános Iskola)
2.    hely    Horváth Réka Natália (Móra Ferenc Általános Iskola)
3.    hely   Horváth András (dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola)

7–8. évfolyam helyezése
1.    hely    Takács Krisztina (Haller János Általános Iskola)
2.    hely    Vizsy Lilla (Bolyai János Általános Iskola)
3.    hely    Tibold Krisztina (Rajka – Békefi Ernő Általános Iskola)

PRÓZA KATEGÓRIA

5–6. évfolyam helyezése
1.    hely    Mészáros Bence (Rajka – Békefi Ernő Általános Iskola)
2.    hely    Jurik Nóra (Haller  János Általános Iskola)
                  Moldován Dóra (Haller János Általános Iskola)
                  Weidinger Máté (Kimle – Általános Iskola)
3.    hely    Sándor Vivien (Haller János Általános Iskola)

7–8. évfolyam helyezése
1.    hely    Puszter Richárd (Rajka – Békefi Ernő Általános Iskola)
2.    hely    Beszprémi Judit (Haller János Általános Iskola)

Honlapkészítés - Design - Programozás - Hosting